Про нас

Всесвітня павутина з кожним днем все глибше проникає в повсякденне життя і стає нероздільною з усіма її аспектами – роботою, навчанням та дозвіллям. ProkNet відкриває перед мешканцями міста Богуслав нескінченний світ можливостей. Будьте онлайн 24/7!

Наші цінності та цілі

Богуслав – це місто з тисячолітньою історією, мальовничими пейзажами і прекрасними людьми. Тут спокійно та затишно, немає поспіху та метушні. Важко повірити, що в двох годинах їзди знаходиться галасливий мегаполіс – Київ. Богуслав – батьківщина засновників ProkNet. Вони поставили перед собою мету зробити щось корисне для міста – забезпечити швидкісним інтернетом всіх його жителів, запропонувати найвигідніші умови та гарантувати якісне обслуговування.

Декілька фактів про компанію ProkNet
Компанію ProkNet започаткували в 2009 році двоє фахівців в галузях інформаційних технологій та монтажних справ.
З дня заснування компанії кожен відповідав за свою частину роботи, тому розвиток відбувався планомірно і з чітким контролем в усіх сферах.
За час існування ProkNet штат співробітників збільшився до 14 осіб, завдяки чому вдалося досягти високої якості наданих послуг.

Що далі?

Наші найближчі плани на майбутнє – підключити все місто і приватний сектор, щоб кожен бажаючий міг отримати доступ до безмежних ресурсів Мережі. Інтернет став важливою складовою людського життя, тому він повинен просто бути – без перебоїв і несправностей. Якщо наші принципи та цінності вам близькі, приєднуйтесь до ProkNet!

Підключитися просто!