ОПЛАТА ЗА ІНТЕРНЕТ

Обирайте зручний для себе спосіб поповнення рахункуОплату послуг можна здійснити з будь-якого онлайн банкінгу за такими реквізитами:

Отримувач: ФОП Прокопенко С.О
ЄДРПОУ: 2276205624
МФО: 305299
UBAN UA273052990000026009010114281
Банк отримувача: ПАТ КБ “Приват Банк”
м.Київ

У призначенні платежу вкажіть: номер договору, П.І.Б.

Внесено до реєстру операторів/провайдерів телекомунікацій за рішенням НКРЗІ, дата реєстрації відповідного повідомлення 07.06.2021 р. (№ з/п 2142)

 

Дбаючи про комфорт своїх абонентів, пропонуємо доступ до мережі інтернет «в кредит». Послуга створена для безперервного підключення до мережі навіть коли на вашому балансі закінчилися кошти чи відсутня можливість оперативного поповнення. При активації послуги через Особистий кабінет доступ до мережі інтернет може бути продовжений на 3 дні. Якщо протягом цього періоду вартість користування послугою не буде сплачена, доступ до мережі буде заблокований до оплати повної суми абонентської плати.
Вартість послуги: безкоштовно — при внесенні абонплати протягом 3-х днів. При несвоєчасному внесенні абонплати, абонент сплачує повну абонентську плату і додатково вартість за кожен день користування послугою «в кредит». Вартість одного дня розраховується за формулою: вартість тарифного плану розділити на кількість днів у місяці.

Звертаємо вашу увагу, що у разі поповнення через онлайн банкінг гроші на Ваш рахунок
можуть бути нараховані протягом 3-х робочих днів.